Palīdzi apturēt kažokādu industriju Latvijā!

Lapsas un ūdeles zvēraudzētavās ik dienas cieš šauros sprostos. Viņu instinktīvās vajadzības kustēties, peldēt, rakt alas, veidot ģimenes, ir smagi apspiestas. Šaurība, smirdoņa, stress un citu dzīvnieku agresija ir šo dzīvnieku mokošā ikdiena no dzimšanas līdz nāvei, kad viņus nosmacē gāzes kamerās vai nosit ar strāvu.

Pateicoties sabiedrības spiedienam un dzīvnieku aizsardzības organizāciju neatlaidīgam darbam zvēraudzēšana šobrīd ir aizliegta jau 14 Eiropas valstīs. Mūsu rokās ir panākt to arī Latvijā. Ar Tavu atbalstu mēs atmaskosim kažokādu biznesu, parādot Latvijas sabiedrībai patiesību par nežēlīgajiem dzīvnieku turēšanas apstākļiem zvēraudzētavās, sadarbosimies ar medijiem, mobilizēsim sabiedrību dzīvnieku aizstāvības akcijām un rosināsim pārmaiņas likumdošanā, lai pieliktu punktu šai cietsirdīgajai industrijai!

Tavs ziedojums palīdzēs izbeigt viņu ciešanas!

Tu esi šo dzīvnieku cerība! Ar Tavu atbalstu mēs cīnīsimies, lai Latvijā padarītu zvēraudzēšanu par pagātni. Šī cīņa nav ātra un viegla, tāpēc dzīvniekiem visvairāk palīdzēs ikmēneša atbalsts, kura apjomu aicinām izvēlēties atbilstoši savām iespējām.

Paldies Tev!

 

Ziedojuma summa

Ziedojuma summa

Ikmēneša atbalsts palīdzēs “Dzīvnieku brīvībai” ilgtermiņā strādāt, izcīnot arvien jaunas uzvaras dzīvnieku labā Latvijā.